EGGO

Kuldmuna 2018
(Pronks / Illustratsioonid)

ADC*E 2017
(Kuld / Copy)

ADC*E 2017
(Hõbe / Igapäevapakendid)

Aasta: 2016–...
Klient: Eggo / DAVA Foods

Eggo munade brändimaailma võtab kõige paremini kokku ja seob tarbija vajadustega Eggo lugu – kelmikas laul ja animatsioon sellest, kuidas igal Eggo munal on oma unistus. Iga muna soovib saada millekski, mida inimesed armastavad, olgu see koogelmoogel, härjasilm või hoopiski keeks.

Pakend/igapäevakaubad

Kes ütleb, et munabränd ja pakendid peavad olema igavad? Eestimaalaste armastatuimad munad on alates veebruarist Talleggi asemel Eggo kaubamärgi all. Eggo brändimaailma visualiseerivad rõõmsameelsed ja iseteadlikud ehk eggoistlikud munad, kellel on kõigil oma iseloom ja omad unistused. Iga muna soovib saada millekski, mida inimesed armastavad, olgu see koogelmoogel, härjasilm või hoopiski keeks. Oluline osa on pakendite sees olevatel kelmikatel tekstidel.

Illustratsioon

Tõenäoliselt maailma kõige kelmikamad, vaimukamad ja positiivsemad munad. Eggo munad oma igapäeva toimetusi tegemas.

Kalender

Tõenäoliselt maailma kõige kelmikamad, vaimukamad ja positiivsemad munad. Eggo munad oma igapäeva toimetusi tegemas.

Masspostitus

Eggo tähistas EV100 igati väärikalt – andes välja eggotastilise köögitarvikute kollektsiooni. Spetsiaalselt selleks kujundatud kangamustriga, Eestis trükitud ja õmmeldud põlled, pajakindad ja -lapid. Nii pole Eggod enam ainult ärasöömiseks, vaid igapäevaselt köögis tujutõstmiseks! Tooted läksid nii Eggo sõpradele kingituseks kui ka tarbijakampaania auhindadeks.

Lauamäng

Kus asub Munalaskme küla? Aga Kana tänav? Et mitte kõiki neid tarkusi ainult endale hoida, meisterdasime kodukontoris valmis ühe asjakohase lauamängu. Aitab tõhusalt päeva õhtusse veeretada ja teeb munageograafias päris targaks. Võistluslik seiklus, mis viib avastama Eestimaa kauneid ja kentsakaid paiku. Ikka selleks, et kodus püsimine oleks võimalikult lõbus ja eggone!

Ambient

Eggoistid mõtlevad ikka suurelt – nii tootis Eggo munadepühaks Eesti ajaloo suurima muna ja kutsus kõiki Rocca al Mare keskusesse seda muna Eggo maskoti poolt jagatavate kleebistega kaunistama. Muna jaoks kulus 12m2 vahtplasti, see kaeti eriti tugeva plastikuga Line-x, mida kasutatakse muuhulgas sõjatööstuses. Muna pahteldamiseks kulus 9kg pahtlit ja see värviti elastikut sisaldava autovärviga. Töötunde kulus sellele 83h. Muna ületas uudiskünnise jõudes nii ERRi, kui ka Kanal 2 ja TV3 uudistesse; sel aastal rändab hiidmuna Lõunakeskusesse.

Rannakabiinid

MEIE MUNEME RANNAS, SUVI JU! Enne randa tõttamist ära unusta hommikusööki. Muna annab korraliku vitamiinide ja mineraalide boosti ning on hommikusöögiks kõikse parim valik.